لباس عروس مشکی در نماد قدرت،به رنگ عشق و آرامش|ایده لباس عروس

لباس عروس به انگلیسی (Wedding Dress) لباسی است که روز خاطره انگیز بسیاری از خانم ها را در زندگیشان می سازد. گاهی اوقات سخت ترین انتخاب ها انتخاب لباسی است که روز عروسیتان می پوشید. مدل های مختلف لباس عروس از جمله لباس عروس پوشیده ،  افغانی ،  مجلسی و … که قیمت و تنوع آنها سبب شده به راحتی نتوانید تصمیم خود را برای پوشیدن یکی از این مدل ها بگیرید .این لباس آنقدر طرفدار پیدا کرد که مجله ی معروف ووگ  یک مقاله جداب در این باره نوشت. اما در هر صورت بهترین کار برای شما پیدا کردن ایده ای است که دوست دارید. با بلیک به دنیای مشکی بیاید تا قدرت آن را لمس کنید.

لباس عروس

لباس عروس

لباس عروس مینیمال اولین پیشنهاد ما:

“زیبایی در سادگی است” جمله ای که بار ها و بار ها شنیده اید . این جمله یک شعار نیست ، قدرت ، زیبایی و اعتماد به نفس شما در سادگی تمام نمایان می شود. در دنیای مشکی ایده های بسیاری برای ساده پوشی وجود دارد . سبک مینیمال که هم اکنون طرفدار های زیادی پیدا کرده و به طور کلی سبک کاری فروشگاه بلیک نیز در همین حال و احوال است سبکی است بسیار جذاب که برای یک بار هم شده آثار این سبک ارزش دیدن دارند .نمونه ی این مدل ها را مشاهده می کنید.

لباس عروس مینیمال لباس عروس مینیمال لباس عروس مینیمال لباس عروس مینیمال لباس عروس مینیمال

لباس عروس به زبان تنوع ، اینبار مشکی:

هر چقدر از تنوع لباس عروس بگوییم کم گفتیم . مراسم عروسی به دلیل جهانی بودن آن و نیازی که این بازار ایجاد کرده سبب شده تا خیاط ها و طراحان لباس تا توانسته اند به این سبک از لباس تنوع داده اند . از الهام گیری از فرهنگ ها گرفته تا فیلم ها و افسانه ها استفاده کرده اند تا این لباس های این روز  را طوری طراحی کنند که آن دختر در رویا های خود می پرورانده .

 

مشکی ، جایگاه اصلی اعتماد به نفس:

شاید هنگام دیدن بعضی از ایده ها یاد فیلم خاطرات خون آشام بیفتید اما به یاد داشته باشید که این لباس در رنگ مشکی می تواند چقدر قدرتمند باشد.لباسی متفاوت به رنگ قدرت که تا انتخاب هر کسی برای شب عروسی نیست و هرکسی نمی تواند آنقدر به اعتماد به نفس باشد تا ریسک کند و این رنگ را برای روز عروسی انتخاب کند. پس اگر از دیدن این عکس ها به شوق می آیید بدانید که شخصیت پر قدرتی دارید.

لباس عروس مشکی

 

هر کفشی را نپوشید :

کفش ، کفش و کفش . این عنصر مهم را هیچ وقت دست کم نگیرید . اهمیت کفش شما به هنگام عروسی اگر از خود لباس عروس بیشتر نباشد کمتر نیست. کفش شما در روز عروسی بیان گر کلی شخصیت شماست . سعی کنید در این روز کفشی را بپوشید که با تموم وجود آن را دوست دارید.

کفش مشکی کفش مشکی

سخن پایانی همراه یک ایده ی جذاب:

اکثر عروسی هایی که شرکت کرده اید ، تم سفید داشته اند و تم عروسی سفید بوده . انتخاب های روتین همیشه ساده تر اند . برای متفاوت بودن باید ریسک کرد و قدرت در ریسک بسیار جذاب است. لباس عروس مشکی یک ایده ی فوق العاده برای عروسی های متفاوت است که هیجان در رگ های عروسی وجود دارد . یادتان نرود که بقیه ی اجزای روز عروسی را  با لباس خود هماهنگ کنید حالا چه سفید چه مشکی. با بلیک ، بر قله ی شکوه ، غرق در آرامش.

کیک مشکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست