رنگ سال 2021 مشخص شد – رنگ سال 2021 را بهتر بشناس

رنگ سال 2021 خاکستری( Ultimate Gray ) و زرد (Illuminating)  به روایت بلیک

رنگ سال 2021 را  Pantone ، شرکتی که صاحب معروف ترین پالت رنگی در جهان است ، سالانه رنگی را منتشر می کند که در طی سال آینده رواج داشته باشد که امسال ، برای اولین بار ، دو رنگ انتخاب می شود: “خاکستری” و “زرد”.

آنها دو رنگ مستقل هستند که نشان می دهد چگونه عناصر مختلف می توانند برای حمایت از یکدیگر کنار هم قرار بگیرند. جدی و محکم ، اما در عین حال دنج و خوش بینانه ، اتحاد (Ultimate Grey + Illuminating) ترکیبی از قدرت و انرژی  مثبت است. این داستانی از رنگ هاست که احساسات عمیق تری از توجه را با حفظ زیبایی و دوستی در بر می گیرد.

پنتون میگوید:

“پیام خوشبختی مورد حمایت قلعه. ترکیب این دو رنگ یک آرزو است و ما را امیدوار می کند. ما باید احساس کنیم که همه چیز روشن تر می شود – این برای روح انسان ضروری است. ”.

پس از گذراندن سال پر فراز و نشیب 2020 ، ما به سالی نگاه می کنیم که در آن با یک همه گیری جهانی ، بیماری ، پریشانی اقتصادی و آشفتگی اجتماعی دست به گریبان بودیم.

این باعث می شود موسسه رنگ پنتون ، که آبی کلاسیک را به عنوان رنگ سال 2020 انتخاب کرده ، بسیار برجسته باشد.

لوری پرسمن ، معاون رئیس موسسه رنگ پنتون ، سال گذشته در پیش بینی یک روند آبی گفت: “این رنگی است که پیش بینی می کند آینده چه اتفاقی خواهد افتاد.”

در 9 دسامبر ، پنتون اعلام کرد که رنگ های سال 2021 نهایی خاکستری و روشن است ، سایه هایی که برای گرما و قابلیت اطمینان انتخاب شده اند.

در انتشار اخبار پنتون از رنگ ها ،  زرد (Illuminating) به عنوان “زرد روشن و شاد با نشاط ، سایه زرد گرم و غنی از انرژی خورشیدی” یاد شده است. خاکستری (Ultimate Gray)، مانند سنگریزه ها ، نمادی از “عناصر محکم و قابل اعتماد است که جاودانه هستند و پایه محکمی ایجاد می کنند.”

“انتخاب دو رنگ مستقل نشان می دهد که چگونه عناصر مختلف در کنار هم قرار می گیرند تا پیامی از قدرت و امیدواری را ابراز کنند که هم ماندگار باشد و هم روح بخش ، و این ایده را به شما منتقل می کند که مربوط به یک رنگ یا یک شخص نیست ، بلکه بیش از یک مورد است. اتحاد یک خاکستری ماندگار با نور زرد پر جنب و جوش پیامی از مثبت بودن را به نمایش می گزارد که از قدرت پشتیبانی می کند.

نحوه پوشیدن رنگهای سال Pantone 2021 با هم: نهایت خاکستری / زرد روشن کننده

ایده این است که این سایه های بسیار متفاوت و متضاد پیام رسا و نیرومندی را بیان می کنند. یکی که با زرد خوشحال و امیدوار باشد و با خاکستری ماندگار و قابل اعتماد باشد.

کت های زرد:

کت های رنگ روشن همیشه کمک خوبی به کمد لباس شما و راهی آسان برای افزودن رنگ به لباس شماست. با پوشیدن شلوار خاکستری یا شلوار جین با کت زرد روشن و پیراهن سفید یا سفید به راحتی می توانید این دو رنگ را در کنار هم قرار دهید.

جفت شدن زرد و خاکستری با مشکی:

صحبت از مشکی است … با این 2 رنگ بسیار زیبا به نظر می رسد. این یک روش خوب برای جمع آوری هر دو با هم است ، رنگ خاکستری و متضاد با زرد. اگر رنگ زرد برای شما زیاد است ، می توانید کت خاکستری را امتحان کنید ، این جمله اصلی است.

رسمی لباس بپوشید:

برای لباس رسمی یا یک شب خوب شب ، می توانید یک بلیزر خاکستری زیبا بر روی لباس زرد پرنشاط خود بپوشید یا می توانید برای لباس شب ، لباسی پیدا کنید که این 2 لباس را به زیبایی در سمت چپ ترکیب کند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست