ده آیتم یک کمد کلاسیک مردانه

 • کلاسیک یعنی جاودانگی

 

اگرچه سبک ها هر از گاهی با تغییر زمان تغییر می کنند ، اما ویژگی های یک مرد خوش لباس معمولاً کلاسیک باقی می ماند. البته هر مردی ایتم های اصلی را در کمد خود ندارد.

 

 

از یک کت و شلوار کاملاً برش خورده تا چوگان کامل ، کمد لباس شما ممکن است به شدت به چند قطعه نیاز داشته باشد که بتواند آن را واقعاً بی انتها کند. با سرمایه گذاری در آن موارد ضروری می توانید اطمینان حاصل کنید که برای هر مناسبت،لباس مناسبی را در کمد خود دارید.

 

اگر به دنبال همیشه شیک بودن هستید، این 10 ایتم نمایانگر بلوک های ساختاری مناسب برای یک کمد لباس مردانه جذاب است. روی اقلام پایه با جنس خوب سرمایه گذاری کنید. شما به راحتی می توانید رنگ ها ، الگوها و سبک های جدید را طبق الگوی روندها و فصل ها به این ترکیب اضافه کنید.

 

 1. کت و شلوار خوش دوخت مشکی یا خاکستری

 

همه آقایان حداقل به یک دست کت و شلوار کاملاً متناسب با بدنشان نیاز دارند. کت و شلوارهای مدرن نسبت به لباس هایی که در دهه 80 یا 90 محبوب بودند ،دارای برش های باریک تری هستند ، بنابراین یک لباس نامرتب می تواند دلالت بر این داشته باشد که شما به شدت از زمان عقب هستید.

 

چرا سیاه و خاکستری ؟ آنها بهترین رنگ ها برای تمام موقعیت ها هستند. از محل کار گرفته تا عروسی و از مراسم تشییع جنازه تا یک قرار رسمی ، می توان کت و شلوار کلاسیک ، مشکی یا خاکستری را به شیوه های مختلف پوشید. با شکستن اجزای کت و شلوار و پوشیدن آنها به صورت جداگانه ، مانند شلوارهای دارای دکمه رنگی برای کارهای عادی ، می توانید استایل کلاسیک خود را حفظ کنید و از کت و شلوار خود نهایت استفاده را ببرید .

 

 1. پیراهن دکمه دار سفید

 

گاهی اوقات آکسفورد نامیده می شود ، گاهی اوقات دکمه بالا نامیده می شود (اصطلاح پایین آوردن دکمه فقط برای بستن دکمه ها به یقه اختصاص دارد). به هر نامی که بخوانید ، باید یک لباس سفید برای همه چیز ، از لباس حرفه ای گرفته تا مراسمات داشته باشید. برای جذاب به نظر رسیدن به دنبال یک پیراهن سفید ترد و با رنگ آبی باشید ، زیرا این لباس می تواند تقریباً با تمام رنگ های دیگر از جمله خاکستری و سرمه ایست شوند.

 

 

اندازه ی یقه نیز باید متناسب باشد ، در غیر این صورت به نظر می رسد نامرتب باشد. به دنبال پیراهنی بروید که یقه آن کاملاً مناسب گردن باشد ، اما نه محکم ، و به شما اجازه دهد بدون محدودیت بازوها ، شانه ها و آرنج ها را حرکت دهید.

 

 1. شلوار جین تیره

گرچه شلوار جین چسپ (skinny)ممکن است در حال حاضر مرسوم باشد ،اما شما می توانید در طول سال های آینده با یک جفت جین تیره و متانسب،شیک به نظر برسید. آنها را با کت اسپرت بپوشید ، یا آنها را در با پلو یا تی شرت های ساده مورد علاقه خود بپوشید.

 

 

 1. ژاکت کشمیر

ترمه امروز به طرز شگفت انگیزی مقرون به صرفه ، قابل دسترسی و بله ، حتی مردانه است.

 

نکته ای در مورد ژاکت کشمیر این است: نه تنها برای ماه های سرد بسیار نرم ، کلاسیک و گرم است ، بلکه ایتمی ایده آل است ، چه برای تعطیلات به خانه بروید ، چه برای اوقات فراغت جمعه های اطراف دفتر. لباسی همه کاره قطعاً سزاوار جایگاهی در کمد شماست. به دنبال رنگهای ثابت و کلاسیک مانند سرمه ای ، قرمز تیره ، کرم ، مشکی و قهوه ای باشید و اگر می خواهید سبک شما دوام داشته باشد از الگوها خودداری کنید.

 

 

همیشه قبل از شستشوی ژاکت کشمیر ، دستورالعمل مراقبت از آن را بررسی کنید – بسته به نوع پارچه ، ممکن است یک آیتم فقط خشک و تمیز باشد. اگر ترمه مخلوط با پارچه دیگری خریداری کرده اید ، ممکن است بتوانید آن را مثل همیشه شسته و آویزان کنید تا خشک شود. هر کاری که می کنید ،این اشتباه را مرتکب نشوید که آن را در خشک کن بیندازید – در غیر این صورت ، ممکن است ژاکت شما برای برادرزاده پنج ساله شما خیلی بهتر از آنچه که برای شما مناسب است ، مناسب باشد.

 

 1. بلیزر آبی

حتی اگر قبلاً کت و شلوار دارید ، یک بلیزر آبی می تواند کمد لباس شما را بیشتر گسترش دهد ، بنابراین ارزش یک نگاه را دارد. یک بلوز سرمه ای کلاسیک می تواند با شلوارهای سبک تری مثل شلوار های تجاری ست شود ، اما همچنین می تواند روی یک تی شرت با طرح های پرتاب شود و برای یک تاریخ کنسرت با شلوار جین پوشیده شود.

 

از آنجا که این یک کت است ، ممکن است نیاز باشد که بلیزر شما متناسب با نوع بدن شما باشد ، بنابراین بودجه آن را فراموش نکنید.هنگام انتخاب ژاکت مطمئن شوید که در بازوها و شانه ها قرار می گیرد و حداقل به استخوان مچ دست میرسد، اما بیشتر از ابتدای شست نیست.

 

 

 

 1. خاکی ها

هر مردی باید یک شلوار به رنگ روشن داشته باشد که برای کارهای عادی بیشتر ایده آل است. چه کباب تابستانی باشد ، چه عروسی معمولی در فضای باز ، و یا یک جلسه ناهار با چند همکار ، خاکی ها به شما امکان می دهند بدون اینکه “لباس پوشیده” مانند آنچه در لباس های کت و شلوار احساس می کنید،بپوشید ،شیک به نظر برسید.

 

 

خاکی ها یک آیتم پل عالی را درست می کنند و تقریباً با هر چیزی ست میشوند، اما مطمئن شوید که آنها را بدون چین در جلو خریداری کرده اید. در حالی که شلوارهای چین دار از مد و مدل خارج از رده استفاده می شود ، یک شلوار جلو تخت می تواند بسیار بهتر به شما خدمت کند و اندام شما را متناسب و مرتب نشان دهد.

 

 

 1. چوگان یا polo

پیراهن های دکمه ای می توانند خیلی رسمی باشند و ممکن است تی شرت مورد علاقه شما خیلی غیر معمولی باشد. راه حل؟

قطعاً چوگان است که در واقع ترکیبی از دو سبک است ، مناسب رویدادهای گاه به گاهی است که نیاز به دوز اضافی کلاس دارد.

 

 

پولوس هایی با الگوهای ظریف را انتخاب کنید تا کمد لباس واقعی شما کشیده شود. یک چک ظریف یا نوار پررنگ به شما امکان می دهد سبک شخصی خود را به نمایش بگذارید بدون اینکه خیلی از حد مجاز خارج شوید.

 

 

پیراهن های یقه دار در تابستان با شلوارک عالی به نظر می رسند ، اما با شلوار جین تیره و ژاکت در زمستان به همان اندازه شما را جذاب میکند. آنها همراه بایک ژاکت کش باف بپوشیدو یا یک کت تک برای ظاهری اسپرت اضافه کنید. پولوس های شما ممکن است در بین لباس های متنوع تری که شما دارید ، باشد.

 

 1. ساعت مچی کلاسیک

صرف نظر از شغل شما ، هر مردی باید حداقل یک ساعت بزرگسال داشته باشد: ساعتی که دارای صورت تمیز ، بند چرمی یا فلزی باشد و با لباس های رسمی تر عالی به نظر برسد.

 

 

خواه به دنبال طلا ، نقره یا چرم باشید ، یک ساعت خوش ساخت استایل شخصی شما را به نمایش می گذارد ، بنابراین عاقلانه انتخاب کنید. مطمئناً می توانید ساعت های پلاستیکی سرگرم کننده خود را نگه دارید ، اما آنها را برای رویدادهاغیر رسمی و آخر هفته ذخیره کنید.

 

 

 

 1. یک جفت آکسفورد

یک جفت آکسفورد حرفه ای هرگز نمی تواند شما را اشتباه هدایت کند ، مخصوصاً برای لباس رسمی. چیزی را با چرم مشکی یا قهوه ای انتخاب کنید – آنها می توانند با کت و شلوارها به همان زیبایی باشند که با خاکی ها و کت ورزشی.

 

 

لوفرها قطعاً لوازم جانبی کمد شما هستند ، اما همچنین کمتر از آکسفورد رسمی هستند. اگر در محل کار به دنبال شیک بودن و راحتی هستید ، بهتر است آکسفورد را انتخاب کنید. اگر کمی آزادی عمل بیشتری دارید ، لافرهای خنثی و صاف شده معمولاً خوب هستند.

 

 

 

 1. تی شرت کامل و سفید

یک تی شرت سفید خوش ساخت می تواند یک آیتم همراه عالی برای بسیاری از لباس های شما باشد. آن را با یک ژاکت چرمی ، شلوار جین تیره و چکمه برای یک حالت هوای خنک بپوشید.

 

 

خواه تی شرت های سفید خود را در یک بسته سه تایی خریداری کنید و هم اینکه پول بیشتری برای یک نام تجاری خرج کنید ، به یاد داشته باشید که این لباس ها فقط در صورت شستشوی کامل و سفید ماندن کار می کنند.. یک پیراهن سفید مارک ممکن است تناسب بهتری داشته باشد ، اما شما هزینه آن – و نام تجاری – را پرداخت خواهید کرد.

 

 

حرف آخر

گرچه ممکن است هزینه برخی از اقلام کمد لباس اصلی شما بسیار زیاد باشد ، اما به چند دلیل مختلف سرمایه گذاری خوبی است. به عنوان اصول خوش تیپی، می توانند شما را برای همیشه ماندگار کنند. آیتم های مناسب همچنین به عنوان بلوک های سازنده لباس های مرسوم ، مد روز عمل می کنند ، بنابراین می توانید لوازم جانبی ارزان تری را هنگام چسبیدن به لباس های کلاسیک خود خریداری کنید.

 

مطمئناً ، دانستن این که همیشه برای یک رویداد یا یک مناسبت غافلگیرانه آماده  هستیداحساس خوبی یه شما میدهد. با خرید کمد لباس مناسب ، می توانید همیشه ، بدون توجه به هر چیزی ، جذاب و شیک به نظر برسید.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست